0 256 211 13 13

ÇEMBERLİTAŞ HAMAMI

ÇEMBERLİTAŞ HAMAMI

Aydın Çemberlitaş Hamamı, 2014 Yılı itibariyle siz değerli konuklarımıza hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Aydında Hamam olarak Müşteri memnuniyeti odaklı mekanımızda sizlere temiz ve rahat bir hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Otelimizin ve Hamamımızın Amacı; Siz değerli konuklarımız için birbirinden farklı hizmetleri biraraya getirip ortaya yeni bir hizmet oluşturup, hayata artı değer katarak hizmet etmek.

Aydında konaklama hizmeti veren Çemberlitaş Hamamı Oteli, Aydın'ın ve yolu Aydın'dan geçen tüm konuklarımızın sağlık ve huzur bulacağı yer olduğunu, bunun da herkesin hakkı olduğunu düşünmektedir. Bu hizmetleri sağlarken Aydında ucuz konaklama yeri bilinmekte, siz değerli müşterilerimize ne kadar değer verdiğimizi göstermektedir.

Çemberlitaş oteli; Aydın şehir oteli olup Aydın da konaklama hizmeti denilince temizliği ile ve Hamam hizmetinin bulunması nedeniyle çok kısa sürede adından söz ettirmeye başlamıştır. Aydın otel, Aydın konaklama, Aydın hamam, denilince ilk isimler arasında olmayı başarmıştır.